На дороги Києва вийдуть 1500 нових патрульних – замість 1600 співробітників патрульно-постових, яких мають звільнити у середині червня. Нові патрульні проводитимуть слідство прямо на місці ДТП.

Ека Згуладзе, заступниця голови МВС презентувала 1-й набір патрульних поліцейських, їх форму та засоби зв'язку.

При розробці українського форменого одягу за зразок брали форму нью-йоркських поліцейських. Кожен з патрульних буде мати планшет – щоб входити до бази даних і одразу розуміти, з яким водієм має справу. Згуладзе пояснює: "Зелений колір – це значить у водія немає проблем, жовтий – не сплачений штраф, червоний - машина в розшуку, або серйозні порушення".

Також через планшет патрульний буде заповнювати протоколи, обираючи доречний до випадку шаблон. Треба просто вказати номер статті й прізвище, ім'я, а усе інше додається автоматично. У тому числі місця розташування – завдяки програмі GPS. Патрульні мають встигнути обслугувувати клієнта протягом 5-ти хвилин.

Порушник зможе отримати квитанцію і електронний протокол або розплатитися банківською карткою на місці. Ніякої готівки при розрахунках використовуватися не буде.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: Терезам потрібно виправити помилки, Тельці отримають перемогу

Пальчевський втратив довіру до ″Слуги народу″: ″І ці люди приймають доленосні рішення для нашої Батьківщини″

Луценка не впізнати, плутає слова і забуває речення: Романенко показав докази

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще