Про хорошу пам'ять мріють мільйони людей. Вони намагаються її тренувати, розвивати, розширювати можливості. Проте нове відкриття вчених стосовно причин, чому ж у декого пам'ять все одно погана, можуть зіпсувати їх мотивацію.

На думку дослідників, головною причиною поганої пам'яті є непотрібні нейронні зв'язки, пише GoGetNews. Вони виникають при діяльності деяких генів людського організму.

Аби покращити пам'ять в рази, треба прибрати зайві гени, що створюють непродуктивні нейронні зв'язки. Активність генів може варіюватися внаслідок різних зовнішніх і внутрішніх факторів. За висновками вчених, чим більше в організмі людини білкових з'єднань синапсів, тим нижча здатність запам'ятовування. Це явище пов'язане з тим, що процес супроводжується не тільки активацією генів, але і їх деактивацією.

Читайте також: Сон поліпшує пам'ять

Процес відключення генів є незмінним фактом, наукової константою з боку біології людського тіла. Вчені з'ясували, що відключення генів так само важливо, як і їх активація, що впливає на формування пам'яті.