Вчені досліджували людей із зайвою вагою і виявили характерну особливість мислення. Новий проект реалізували дослідники з Кембриджського університету. Вони спостерігали за людьми із зайвою вагою і знайшли закономірність між пам'яттю і масою тіла.

Для дослідження запросили 50 добровольців у віці від 18 до 35 років з різними індексами маси тіла. В результаті в проекті взяли участь 26 осіб з нормальною вагою, 16 із загального числа були з надмірною вагою, а вісім страждали ожирінням, повідомляє Lampa.

Особливість була в тому, що всі 50 осіб мали пройти тест на епізодичну пам'ять. Кожен повинен був заховати різні предмети в місця зі складною структурою (наприклад, в пальмовому гаї). Потім потрібно було зібрати всі речі назад. За результатами дослідження створили статистику, яка показала, що люди з надлишком маси тіла гірше пам'ятали, куди поклали речі. Висновок : у молодих людей з надмірною вагою епізодична пам'ять гірше, ніж у однолітків з нормальною масою.

Читайте також: Ранкова кава не дає схуднути

Нагадаємо, що вчені довели, що людям із зайвою вагою здається, що предмети знаходяться на більшій відстані, ніж вони є насправді.

Популярні новини зараз

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Показати ще