У п'яти областях України в чергове зареєстрували спалахи африканської чуми свиней, яка призвела до наймасштабнішого скорочення поголів'я.

Про це повідомили у відділі комунікації Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

За повідомленням служби, у п'яти областях, а саме в Одеській, Полтавській, Івано-Франківській, Харківській і Рівненській зафіксовані нові випадки смерті свиней через АЧС.

"При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 17 і 20 лютого 2017 року було встановлено діагноз - африканська чума свиней", - повідомили фахівці.

За словами народного депутата Сергія Тригубенка, наразі немає жодної області в країні, яку б не зачепило смертельне захворювання.

Популярні новини зараз
Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Російські бойовики скаржаться на "дружній вогонь", командування не справляється: "Перебили один одного" Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Поголів'я свиней скоротилося до історичного мінімуму.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у шести областях країни оголошено карантин через спалах смертельного захворювання - африканської чуми - та масової загибелі свиней.