У п’яти областях свиней масово косить смертельний вірус

поділитись
У п'яти областях України в чергове зареєстрували спалахи африканської чуми свиней, яка призвела до наймасштабнішого скорочення поголів'я.

У п'яти областях України в чергове зареєстрували спалахи африканської чуми свиней, яка призвела до наймасштабнішого скорочення поголів'я.

Про це повідомили у відділі комунікації Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

За повідомленням служби, у п'яти областях, а саме в Одеській, Полтавській, Івано-Франківській, Харківській і Рівненській зафіксовані нові випадки смерті свиней через АЧС.

"При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 17 і 20 лютого 2017 року було встановлено діагноз - африканська чума свиней", - повідомили фахівці.

За словами народного депутата Сергія Тригубенка, наразі немає жодної області в країні, яку б не зачепило смертельне захворювання.

Поголів'я свиней скоротилося до історичного мінімуму.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у шести областях країни оголошено карантин через спалах смертельного захворювання - африканської чуми - та масової загибелі свиней.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
АЧС, гибель свиней, карантин
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018