Національна рада України з питань радіо та телебачення оголосила про позапланову перевірку телерадіокомпанії "Шансон". Перевірка пов'язана з тим, що на радіо звучить велика кількість російськомовних пісень, а от українських тут бракує. А це є суворим правопорушенням за яке радіо "Шансон" можуть позбавити ліцензії.

"В червні 2015 року під час планової перевірки ліцензій в ряді порушень було зафіксовано порушення першої статті 9 Закону України "Про телебачення та радіомовлення" ( національний контент має складати не менше 50% від усіх фільмів, книг та музичних творів) та частини сьомої 27 Закону (ліцензіати зобов'язані дотримуватись цих умов). Доля музичних українських творів та виконавців мала складати 47%. Власники ліцензій мали на протязі місяця переглянути свою діяльність згідно поставлених умов законодавства",- говориться в повідомленні регулятора.

В кінці грудня 2015 року у Харкові, було проведено моніторинг радіомовлення, який показав, що в ефірах звучить лише 27% української музики.

Читайте також: Відомий рок-мен покінчив життя самогубством

Такі дані свідчать про систематичне порушення закону та недотримання умов ліцензії.