В центральній частині міста Рівне під землею знайшли частину старовинного маєтку. Це, за припущенням науковців, може бути старовинним князівським палацом.

Про це повідомляє "Сегодня". Тунель до помістя розкопали в кінці 2016 року. Тепер вдалося знайти ще кілька ходів й дістатись до великих підземних кімнат.

"Цегла видно – це широкий формат. Пустоти характерні для 19 століття. Тут вони дуже добре помітні. Є надія знайти і клеймо", – розповів про дивовижну знахідку науковий співробітник Рівненського обласного краєзнавчого музею Олексій Вознюк.

Історики вважають, що підземелля було колись частиною князівського палацу. Він розміщувався на цьому місці ще три століття тому, а тепер тут знаходиться парку. Палац до нинішніх часів не зберігся.

Олексій Вознюк зазначив, що знайдене приміщення могла відігравати роль кухні. Вік знахідки поки не вдалося визначити. В деяких місцях цегла відноситься до 13 століття.

Популярні новини зараз

Наталка Діденко розповіла про погоду в другий тиждень грудня: українцям варто бути обережними

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

22-річний хлопець згвалтував трансгендера, думаючи, що він жінка: не зупинило навіть зізнання

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Крім того, за допомогою спецобладнання за 100 метрів від місця розкопок відшукали ходи на двох рівнях. Це допоможе археологам зробити ще дивовижніші знахідки.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, естонські науковці розкопали скарби вікінгів. Особливий інтерес викликали стародавні прикраси.