У роботу столичного транспорту внесуть зміни. Такі зміни торкнуться тролейбусів маршрутів №14, 15, 38.

Портал "УРА-Информ" повідомив, що з 1 червня 2016 року встановлюється режим зупинки тролейбусів "Кругла вежа". Вона знаходиться на бульварі Лесі Українки в сторону станції столичного метрополітену "Печерська".

На сайті КП "Київпастранс" можна буде ознайомитися з новим розкладом.

Крім цього, через ремонт проспекту Перемоги, тролейбуси №5 і 7К змінили маршрути.

Читайте також: Київський міст "Патона" став у величезному заторі

Популярні новини зараз
Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще

Нагадуємо, на мості Патона проводять ремонт асфальтобетонного покриття на першій смузі. В напрямку з проспекту Возз'єднання до бульвару Дружби Народів працівники ремонтних служб тимчасово обмежили рух автомобілів на ділянках, де проводяться заміна покриття.

Обмеження транспорту триватимуть до 6 ранку 4-го липня.