У самок кенгуру хоробрість і вміння заводити друзів пов'язані між собою. Чим сміливіше самка, тим більше у неї друзів.

Дослідники намагаються зрозуміти, яким чином людина змогла досягти такого високого рівня соціального життя. І з цим питанням вони все частіше звертаються до тваринного світу.

Людиноподібні мавпи демонструють людські риси у своэму суспільному житты. Вони в своїй поведінці ближче до людей, але набагато дивніше, коли зоологи виявляють елементи соціальної поведінки у інших тварин, яких не назвеш нашими родичами.

Зоологи з Квінслендського університету 18 місяців спостерігали за самками гігантського кенгуру. Вони утворюють великі групи, в яких особини пов'язані більш-менш близькими стосунками. Наприклад, якщо самка вважає за краще обідати поруч з якоюсь іншою самкою, то можна зробити висновок, що між ними є позитивний соціальний зв'язок, або простими словами - вони дружать.

Серед кенгуру є, як більш сміливі, так і боягузливі особини. Ті хто сміливіший, дозволяють людині досить близько підходити до них. За цією відстанню і визначається наскільки у кенгуру міцні нерви.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Сміливість впливає також на вміння заводити друзів у кенгуру. Більш сором'язливі особини менше спілкувалися з іншими, і вони частіше знаходились у великих "колективах". Так у них було відчуття більшої захищеності.

Чи залежить дана поведінку від генів або ж вона формується навколишнім оточення, зоологи поки точно не встановили. На їхню думку, генетична та виховна складова доповнюють тут один одного.