У місті Сан-Дієго (штат Каліфорнія) морський лев заліз в один з місцевих рибних ресторанів і зайняв столик біля вікна. Зробивши кілька фотографій тварини, співробітники закладу викликали рятувальників з організації при тематичному парку SeaWorld, повідомляє CBS News.

"Ми виявили цього малюка вранці. Він прийшов трохи завчасно свого резерву", - написав на своїй сторінці Facebook шеф-кухар Marine Room Бернард Гуільс, він же опублікував і відео на YouTube.

За словами експертів з SeaWorld, морський левеня важив удвічі менше норми. Стан тварини оцінили як критичний. "Ми вдячні персоналу ресторану за те, що вони дали тварині другий шанс", - сказали рятувальники.

У зв'язку з природним явищем Ель-Ніньо (коливання температури поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану) в 2015 році на берег Каліфорнії викинуло рекордне число голодуючих дитинчат морських левів.

Читайте також: Кішка, що застрягла у вазі набрала 2 млн. переглядів

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Показати ще

Експерти пов'язали це з незвично високою температурою води. Зміни призвели до зменшення кількості придатної для харчування тварин риби, молюсків, ракоподібних. У зв'язку з цим самкам доводилося залишати дитинчат на час полювання за їжею.

Покинуті дитинчата були не в змозі самостійно полювати, вони слабшали і пливли до берега, щоб не потонути.