У США на замовлення Пентагону створили зброю проти електроніки. Ракета вражає прилади спрямованим мікрохвильовим випромінюванням.

Підрозділ компанії Boeing Phantom works на замовлення Пентагону останні чотири роки займалося проектом CHAMP або The Counter-Electronics High Power Microwave Advanced Missile Project, що можна перекласти приблизно як "Просунута мегаракета з мікрохвилями високої напруги".

Кілька днів тому нарешті відбулися випробування, CHAMP готова до бою, оборони і нападу.

Робочий зразок зброї випробували на полігоні у штаті Юта. Ракета повинна була вразити електроніку в декількох будівлях. В результаті були спалені всі комп'ютери, системи управління та зв'язку, вирубалась навіть камера, яка записувала результати випробувань. Ні на що інше ця атака не вплинула.

Працівник Boeing повідомив: "Ми вразили всі цілі, які збиралися, сьогодні ми перетворили наукову фантастику в науковий факт".

Популярні новини зараз

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Показати ще

В першу чергу новітню зброю планують застосовувати проти сучасних суперскладних пасивних радарів. Ними користуються багато країн, в тому числі Росія, і Китай.

Пасивні радари, на відміну від активних, засікають об'єкт на великих відстанях, при цьому не видаючи своєї присутності. Вони дозволяють ефективно виявляти американські винищувачі типу "stealth", навіть новітні шалено дорогі F-35. Залп мікрохвиль з CHAMP зможе вивести систему виявлення з ладу, не заподіявши нікому шкоди.