У США на замовлення Пентагону створили зброю проти електроніки. Ракета вражає прилади спрямованим мікрохвильовим випромінюванням.

Підрозділ компанії Boeing Phantom works на замовлення Пентагону останні чотири роки займалося проектом CHAMP або The Counter-Electronics High Power Microwave Advanced Missile Project, що можна перекласти приблизно як "Просунута мегаракета з мікрохвилями високої напруги".

Кілька днів тому нарешті відбулися випробування, CHAMP готова до бою, оборони і нападу.

Робочий зразок зброї випробували на полігоні у штаті Юта. Ракета повинна була вразити електроніку в декількох будівлях. В результаті були спалені всі комп'ютери, системи управління та зв'язку, вирубалась навіть камера, яка записувала результати випробувань. Ні на що інше ця атака не вплинула.

Працівник Boeing повідомив: "Ми вразили всі цілі, які збиралися, сьогодні ми перетворили наукову фантастику в науковий факт".

Популярні новини зараз

22-річний хлопець згвалтував трансгендера, думаючи, що він жінка: не зупинило навіть зізнання

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

В першу чергу новітню зброю планують застосовувати проти сучасних суперскладних пасивних радарів. Ними користуються багато країн, в тому числі Росія, і Китай.

Пасивні радари, на відміну від активних, засікають об'єкт на великих відстанях, при цьому не видаючи своєї присутності. Вони дозволяють ефективно виявляти американські винищувачі типу "stealth", навіть новітні шалено дорогі F-35. Залп мікрохвиль з CHAMP зможе вивести систему виявлення з ладу, не заподіявши нікому шкоди.