Користувач соціальних мереж під ніком Lee Chan виклав на свої сторінці фотографії МАФа, який у Києві встановили на газоні у парку Кошиця навпроти Дарницької райдержадміністрації. Фотографії швидко поширилися мережею. У коментарях кияни не приховували свого обурення від встановлення МАФу, деякі з користувачів кепкували з керівництва Дарницької РДА.

"Якщо адміністрація дозволить, заберу самовивозом. За прибирання грошей не візьму. Все для району", – пожартував користувач Юрій Пиптенко.

"На іншій частині скверу написано: "Парк". А паркові зони охороняються законом. За ларьком є чудова клумба, котра цвіте 10 місяців на рік. А тепер буде турецький Караван-сарай. Давайте навчимося жити по-європейському, де пріоритет надається першим підсніжникам і едельвейсам, і навіть малесенькому грибочку", – пише користувачка Людмила.

За тиждень, дякуючи активістам та небайдужим киянам, кіоск таки прибрали з парку.

"Така ситуація можлива тільки якщо влада ніхто не боїться. Бізнесмен розуміє, що ніякої відповідальності за установку кіоску не несе. Помітять, возмутяться - ну переставити в інше місце. А покарання все одно буде мінімальним або взагалі не буде. У нормальній європейській столиці таке було б неможливо "- вважає мешканка Дарниці Людмила Кісіна.

Популярні новини зараз

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Показати ще