Добровільна народна дружина (ДНД) попередила столичних підприємців, що кожна "кав'ярня на колесах" має сплатити 1500 гривень на місяць, інакше вони працювати не зможуть.

"Керівник Печерського ДНД запросив нас у приміщення на вулиці Виноградній 1/11, представився Олександром і запропонував охоронні послуги, які буде надавати ТОВ "Печерськ сервіс" директором якого, як пізніше виявилось, є заступник керівника ДНД. Після укладання договору ТОВ зобовязувалось лобіювати інтереси підприємців, погоджувати місця та захищати від КП "Благоустрій" та міліції. Підприємці відповіді на пропозицію не дали. Так звані ДНДшники приїхали на авто Volkswagen T3 з номерами "КАРАТЕЛІ" та почали погрожувати підприємцям. Якщо останні не заплатять 1500 грн. з однієї машини кав'ярні працювати не будуть. Слова погроз та вимагання грошей один з підприємців записав на диктофон.

Не отримавши грошей, 8 молодих чоловіків з нашивками "Київська міська варта" привселюдно на площі побили одного з підприємців, щоб показати іншим хто головний. Навіть за часів Януковича такого свавілля не було!" - розповів про інцидент Олексій Бусаєв, заступник голова Асоціації мобільних кав'ярень.

Цей інцидент отримав широке обговорення в соціальних мережах.

"Знаю особисто Віталія Бяльського, голову Асоціації мобільних автокав'ярень. Людина створила не наркопритон, не гральний заклад, - мережу кав'ярень! Ці тварини в камуфляжі хоч що небудь у своєму житті створили?", - запитує в соціальних мережах Олексій Кутєпов.

Популярні новини зараз

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

Леся Нікітюк здивувала ранковими ласками з красенем-співмешканцем, разом навіть зарядку роблять

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Показати ще