Столиця України в черговий раз залишається без гарячої води. Цього разу киянам відключатимуть гаряче водопостачання протягом цілого травня, червня та липня через гідравлічні випробування, повідомляє "112 Україна".

З 5 по 14 травня в Шевченківському районі Києва будуть відключені 194 житлових будинки, 7 дитячих садків, 6 шкіл, 193 відомства і 17 лікувальних закладів. У Солом'янському районі без гарячого водопостачання залишаться тільки 4 житлових будинки, одна школа, два відомства і один медичний заклад.

Друга хвиля відключень очікується в другій половині травня у зв'язку з перевіркою центру столиці, Оболоні, Дарниці, Відрадного і Теремків.

У липні та серпні без гарячої води залишаться райони Нивки, Воскресенка, Лісовий, Троєщина та Позняки.

Читайте також: Нацполіція змусить киян прибирати за своїми собаками

Популярні новини зараз
"Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Молитва, яка точно допоможе вашим дітям, Бог направить: "Господи, Ти Один все знаєш, все можеш..."
Показати ще

Нагадаємо, що за допомогою гідравлічних випробувань можна буде виявити зношені мережі та в осінньо-зимовий період та уникнути аварій та поломок, які досить важко ремонтувати в зимовий період.