Тютюн може допомогти боротися з раком. Природні механізми захисту цієї рослини можуть вплинути і на хворі клітини людського організму.

Молекула, що вбиває грибки і бактерії в рослині, знаходиться у квітці і має назву NaD1, пише "Телеграф". Вона може виявляти та знищувати ракові клітини.

Як виявили учені, механізм роботи NaD1 полягає в формуванні кліщеподібної структури, яка захоплює ліпіди, присутні в мембрані ракових клітин. В результаті цього ракова клітина гине.

За словами одного з учасників досліджень, доктора Марка Хьюлетта, це відкриття є дуже перспективним з точки зору розробки нових протиракових препаратів та застосувати їх у терапевтичному лікуванні онкологічних хворих.

Читайте також: Універсальна вакцина врятує від раку та інфекцій

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Вчений упевнений, що на сьогодні найбільшою проблемою наявних ліків від раку є те, що вони знищують не тільки вражені клітини, а й здорові. Нова ж методика дозволить застосувати "розумне" лікування, адже молекули NaD1 можуть орієнтуватися на ракові клітини і не впливати зовсім, або несуттєва діяти на не зачеплені хворобою клітини.

Тепер вчені планують провести додаткові дослідження, щоб визначити, яку саме допомогу молекула NaD1 могла б надавати в лікуванні раку.