У Відні хочуть побудувати найвищий хмарочос із дерева. Деревину вважають екологічною сировиною.

Австрійське архітектурне бюро Architekten ZT GmbH Rüdiger Lainer + Oliver Sterl запропонувало побудувати у Відні 84-метровий хмарочос з деревини, який буде найвищим у світі будовою з цього матеріалу.

Розробники вибрали деревину через її екологічні вигоди. "У нас є дерево, яке ідеально підходить для будівництва. Воно використовувалося 200 років тому і зараз ідеально підходить ", - сказала автор проекту Керолайн Палфі в інтерв'ю the Guardian.

76% хмарочоса буде зроблено з дерева. Це дозволить запобігти викиду 2800 тонн CO2, які генеруються при виробництві бетону, необхідного для зведення такої бетонної конструкції. 5% всіх світових викидів CO2 відбувається при виробництві бетону. До розробників будинку є зауваження від пожежної служби, яка вимагає розробки додаткової протипожежної системи.

"Вони повинні провести спеціальне тестування сумісності деревини і бетону. Ми також очікуємо від розробників більш надійну протипожежну систему ", - говорить прес-секретар пожежної служби Відня Крістіан Вегнер.

Популярні новини зараз

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

У дерев'яному хмарочосі розмістять готель, ресторан, апартаменти, оздоровчий центр та офіси. Обійдеться він у близько 60 млн євро.