У Вінниці стартує перший безкоштовний курс по основам програмування. Він розпочнеться навесні. Курси проводитимуть в рамках проекту "Технологічна нація". Це спільна ініціатива Благодійного Фонду Brain Basket та Вінницької міської ради. Головна мета проекту - дати можливість вінничанам, які хочуть працювати ІТ-сферу, здобути практичні знання та навчитись програмуванню.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради. Перший курс запланований на березень. Навчання триватиме три місяці, а проходитиме воно в одній з бібліотек міста. Курси побудовані на основі програм кращих світових технологічних університетів. Всі бажаючі зможуть вивчити основи найпопулярніших мов програмування та отримати якісну комп'ютерну освіту, що відповідає світовим вимогам. Це стане базою для того, щоб у майбутньому вдосконалювати свої знання та працевлаштуватися у IТ-сфері.

Читайте також: Усіх безробітних Кіровограда забезпечили роботою

Приміщення міської бібліотеки один із партнерів Фонду обладнає необхідною для навчання комп'ютерною технікою та відповідним програмним забезпеченням. Міський голова Сергій Моргунов наголосив, що місто зацікавлена у проектах, які приносять користь мешканцям. Якщо ініціатива, за його словами, матиме попит, то її поширять й на інші бібліотеки.

Навчання вестимуть у змішаному форматі. Тобто слухач самостійно працюватиме з лекційним матеріалом, який викладуть онлайн. Крім цього буде аудиторна практика, якою керуватиме досвідчені викладачі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Це як вбити людину і відкупитися: Ярмак розкритикував намагання Лободи розкаятись перед українцями Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення Українцям подарують безкоштовну розмитнення, але лише один раз і не всім: кому пощастило
Показати ще