Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко повідомив, що на поверхні водойм знаходяться кишкова паличка, ротавірус і норовірус.

"Під охороною перебувають території відпочинку біля водойм Лебедине озеро, обвідний канал біля морвокзалу, а також територія біля діорам", - написав мер на своїй сторінці у facebook.

"Особливо підкреслю: у висновках фахівців зазначено, що всі аналізи водопровідної води на бактеріальну складову давали негативний результат", - додав він.

У зв'язку з цим в Ізмаїлі Одеської області буде проведено гіперхлорування мереж водопостачання.

"З метою профілактики прийнято рішення провести гіперхлорування мереж водопостачання – в зв'язку з тим, що норовірус і ротавірус стійкі до тієї дози хлору, яка застосовується для стандартного знезараження води", - написав він.

Популярні новини зараз
Дівчина схудла зі 146 кг до 68 і навіть не мучила себе дієтами: "Якщо вони можуть це зробити, то і я зможу" "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

За словами мера, при проведенні гіперхлорування вода буде непридатною для використання.

"За шість годин до початку цих робіт населення міста Ізмаїла буде попереджено - з тим, щоб зробити необхідний запас води", - зазначив він.

Читайте також: В Ізмаїлі вже399 отруєних

Абрамченко додав, що водою в побутових цілях зараз користуватися можна, після обов'язкового кип'ятіння. Овочі та фрукти перед вживанням слід мити з господарським милом і обдавати окропом.