Жителів Запоріжжя обурили неповнолітні "догхантери", які знущаються з маленьких кошенят, розпинають та вбивають їх, а фото викладають у соцмережах. На деяких знімках видно, що в жертв перед смертю течуть сльози.

Зоозахисники забили на сполох, коли декілька днів тому підліток знову попросив собі кошеня.

"Ці малолітні тварі викладали на своїх сторінках на смерть замученого кошеня пів року тому. Маленького рудого кошеня вони з дружком замучили і розіп'яли. І таких випадків, як виявилося, багато. Зараз у групі "Типове Запоріжжя" він знову шукає кошеня. Будьте уважні!", - написала у соцмережах активіст Анжела Шевельова.

Повідомлення викликало неабиякий резонанс. Містяни знайшли домашні адреси, сторінки у соцмережах та назву вишу, де навчається один з садистів. Закликають фото із знущаннями вивішувати на їхніх будинках, а їхнім батькам надсилати на роботу. Кажуть, що тільки у такий спосіб можуть зупинити вбивства котів.

Читайте також: Біля столичної Шулявки собаку прив`язали до паркану в мороз (фото)

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

Через звірства до людей звернулися міські священики. Кажуть, що заради забави навіть тварини не вбивають. А розіп'яти кошеня може тільки "хвора, уражена диявольською силою, свідомість".

Зараз в інтернеті люди збирають підписи, аби підлітку призначили психологічну експертизу та притягли до кримінальної відповідальності. Адже його дії підпадають під статтю "жорстоке поводження із тваринами".

"Торік у лютому зоозахисники зверталися на гарячу лінію в МВС. Це допомогло залучити місцеву міліцію, а з батьками провели роз'яснювальні роботи! Але це не вплинуло дії на підлітка, сьогодні він знову шукає в оголошеннях Запоріжжя руде кошеня!", - пишуть. Петиція вже набрала вже близько 6 тисяч підписів.