Господарський суд Запорізької області за підсумками повторного розгляду справи зобов'язав ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" повернути державі понад 3,5 тисяч гектарів землі сільськогосподарського призначення. Її вартість оцінюється в суму 80 млн. грн. Після рішення суду землю повернуть у державну власність.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Також у повідомленні зазначається, що данна ділянка була надана Маріупольському комбінату ще в 1993 році, проте "в 1996 році державне підприємство шляхом приватизації перетворилося на суб'єкт підприємницької діяльності і фактично втратило право на користування землею". Всі необхідні правовстановлюючі документи на землю не були оформлені до теперішнього часу.

Дана земельна ділянка відноситься до території Павлопольського сільради.

Як відомо, Маріупольський комбінат ім. Ілліча належить відомому українському олігарху з Донецька Рінату Ахметову. Він є власником фінансів-промислової групи "СКМ", до складу якої входить велика кількість великих промислових підприємств України.

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Марцінків обійняв родину під ялинкою: "Мер, сім'янин і просто красунчик"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Показати ще