У зоопарку Цинциннаті американського штату Огайо приспали самку гепарда на прізвисько Сара, яку журнал National Geographic назвав найшвидшою твариною у світі. Про це повідомляється на сайті зоопарку.

Сарі було 15 років, хоча на волі ці тварини живуть у середньому не більше 12 років. На такий крок керівництво зоопарку вирішилося через погіршення здоров'я гепарда. В останні роки хижак серйозно хворів, і евтаназія була єдиним гуманним способом припинити його страждання.

Сара стала вихованкою зоопарку Цинциннаті у віці шести тижнів і росла разом з щеням собаки-пастуха по кличці Алекса під наглядом тренера Кетрін Хількер.

У 2009 році під час забігу в зоопарку Сара поставила світовий рекорд з бігу на 100 метрів серед тварин, подолавши дистанцію за 6,13 секунди. Рекорд гепарда перевищив час кращого спринтера в світі Усейна Болта більш ніж на три секунд. У 2012 році під час нового забігу, організованого National Geographic, Сара побила свій власний рекорд, подолавши 100 метрів за 5,95 секунди зі швидкістю 98 кілометрів за годину.

Читайте також: Американка залишила свій будинок через любов до кішок

Популярні новини зараз

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Нагадаємо іншу дивовижну історію про тварину. Солодкий пиріжок - кличка собаки, метиса австралійської вівчарки і бордер-коллі, який примудрився побити відразу два рекорди, нехай і трохи дивних. Перший: він пройшов вниз по сходах, при цьому балансуючи на голові склянку з водою загальною вагою 141 грам. Також, пиріжок зумів пройти сходинки задом наперед.