Дослідження The World Factbook за 2015 рік, яке проводилося фахівцями ЦРУ показало, що Україна має показник в 14,46 смертей на 1000 осіб. Це - другий найгірший показник у світі після Лесото.

Про це повідомляє портал "Медпросвіта".

Смертність в Лесото - 14,88 на 1000 чоловік. Варто звернути увагу на те, що в Лесото на 100 000 чоловік налічується всього п'ять лікарів. У цій самій маленькій африканській країні з населенням два млн осіб середня тривалість життя - 51 рік, а 23,2% жителів заражені ВІЛ.

Третя в списку ЦРУ - Болгарія, її показник дорівнює 14,44 смертей на кожну тисячу населення. Росія займає 11-е місце в списку (13,69 смертей на 1000 чоловік). Катар замикає перелік з 225 країн (1,53 смертей на 1000 чоловік).

Читайте також: За чотири місяці українців поменшало майже на 52 тисячі

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Вже скоро закладуть мир: відомий астролог пояснив, коли закінчиться війна в Україні "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

Причини високої смертності в Україні проаналізували фахівці Центру дослідження медичних послуг в університеті Кент, вони стверджують, що більшості смертей можна уникнути завдяки змінам у державній політиці в сфері охорони здоров'я.

Зауважимо, що на даний момент в нашій країні проходить реформа медицини.

"Знай" повідомляв, що в березні вступив в силу наказ Міністерства охорони здоров'я про скорочення ліжко-місць в лікарнях. Тепер на 10 тисяч населення буде не 80, а 60 лікарняних місць.