26 серпня в селі Лощинівка Ізмаїльського району на Одещині сталося вбивство дев'ятирічної дівчинки. Поліція затримала з підозрами місцевого цигана, а мешканці звинувачують усіх представників ромської нації в селі.

Як пише "Бессарабия Информ", поліція знайшла тіло дівчинки в покинутому будинку на ранок після її зникнення. На тілі дитини були чисельні поранення, експертиза встановить, чи було це зґвалтуванням.

За словами мешканців, усі представники ромської нації поводились агресивно в Лощинівці. Вони промишляли крадіжками, продавали наркотики, залякували й били людей, а тепер дійшли до вбивства дитини. Люди згуртувалися проти ромів та самостійно вигнали їх із села.

Селяни розтрощили сім будинків циган, які залишили свої домівки ще до прибуття розгніваного натовпу. Поліція, яка того дня працювала в Лощинівці, не змогла цьому перешкодити.

Під ранок розгніваний натовп розійшовся. Озброєна поліція проводила слідство. Проти затриманого цигана відкрили кримінальну справу за статтею "навмисне вбивство".

Популярні новини зараз

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Показати ще

Портал "Знай" писав про жахливу знахідку на Київщині. У місті Яготин знайшли підпільний морг з людськими рештками.