Спеціалісти винайшли оптимальний спосіб переробки забрудненого повітря.

Про це повідомляє Naked science.

Стартап Graviky Labs нещодавно створив "перші чорнила із забруднень повітря". Система складається з модуля, який кріпиться до вихлопної труби автомобіля і вловлює крихітні (до 2,5 мкм діаметром) частки сажі, що залишаються через неповне згоряння палива.

Тобто, шкідливе повітря перетворять на звичайне чорнило для кулькових ручок.

Розробники повідомили, що в кожній ручці міститься 30 мл чорнила, які виходять з сажі, викинутої автомобілем за 30-50 хвилин роботи.

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

"Залежно від двигуна та інших факторів, до 80-90% твердих частинок, що створюються автомобілем, - це вуглець. Саме це нам і потрібно", - підкреслили винахідники.

Читайте також: Безглуздий винахід за $700: Wi-Fi роутер з соковижималкою

Щоб допомогти втілити ідею в життя, спеціалісти звернулися до графіті-художників, які за допомогою таких чорнила прикрасили одну з стін Гонконгу. "Забруднення, які могли осісти в легенях мільйонів людей, стали витвором мистецтва", - підкреслили вони.

Нагадаємо, раніше колишній генеральний директор компанії Organic Avenue, яка спеціалізувалась на продажі вегетаріанських продуктів, Дуг Еванс винайшов на перший погляд корисну, але надто дорогу річ. Він створив Wi-Fi роутер з соковижималкою, вартість якого складає 700 доларів.