Польська преса створила власну статистику, за якою виявилось, що громадянам України потрібно довше за всі європейські країни збирати кошти на нове авто. Українці перегнали навіть Норвегію, де вартість авто та життя - найдорожча.

Найдешевше нова машина коштує, власно у Польщі. Проте, кількість авто невпинно зростає у всіх без виключення країнах, - пише Delo.ua.

За підрахунками статистів, звичайному українцю знадобиться не менше десяти років, щоб придбати автомобіль дорожче 15 тисяч доларів. Наприклад, на VolksWagen Golf треба накопичувати кошти 13 років і 5 місяців.

Читайте також: Секс-іграшки зупинили рух в центрі Москви

Найшвидше на новий транспорт накопичують німці - їм треба всього вісім місяців на машину за 25 тисяч доларів. А найдорожча у цьому плані Норвегія збирає гроші на автомобіль теж трохи менше року.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки "Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів
Показати ще

Цікаво, що висока ціна у скандинавській країні формується через серйозне оподаткування під час купівлі. Окрім звичайного ПДВ, у вартість включають податок на вагу авто, потужність двигуна та шкідливі викиди.

Нагадаємо, нещодавно компанія Google створила інноваційну систему для захисту пішоходів і велосипедистів при зіткненні з автомобілем. На капот автомобіля будуть наносити клейку речовину і шар захисного покриття. При зіткненні воно буде легко руйнуватися, а потерпілий буде прилипати до капоту при ударі.