Кількість реклами в столиці перевищує всі можливі показники міст України. Щоб допомогти українцям самостійно контролювати встановлення та демонтаж незаконної реклами, потрібно використовувати стартапи, пише "Урядовий кур'єр".

Міський бюджет Києва може отримати додатково 80 мільйонів гривень завдяки тому, що кияни виявлятимуть незаконні рекламні конструкції. Про це повідомив автор ідеї Юрій Назаров.

За його словами, сервіс відкритих даних допоможе не тільки дізнатися про власників реклами, а й перевірити на легальність будь-яку з конструкцій.

Читайте також: У столиці відкрили звалище незаконної реклами

"Завдяки впровадженню електронних сервісів міська влада отримує ефективний інструмент з управління рекламою в столиці", - підкреслив співзасновник стартапу Володимир Покрасенко.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Зазначимо, що кияни зможуть у режимі онлайн написати скаргу про незаконну діяльність таких "бізнесменів".

Нагадаємо, наступного року історію кожного будинку Печерська можна буде дізнатися по табличці з QR-кодом. Щоб отримати інформацію, досить буде завантажити на смартфон безкоштовну програму. Відкривши її, потрібно навести камеру телефону на QR-код, розміщений на табличках.