Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Паризької угоди".

Закон прийнятий Верховною Радою 14 липня, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

"Паризька угода була укладена на зміну Кіотському протоколу 12 грудня 2015 року на Двадцять першій Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписана від імені України 22 квітня 2016 року у м. Нью-Йорк", - зазначається в повідомленні.

Документ вже підписали 177 країн світу та Європейський Союз.

Мета угоди - прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Угода спрямована на зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.

Популярні новини зараз

Яке свято 14 грудня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Помер відомий американський комік Кріс Коттон

ПриватБанк терміново попередив українців про нову схему шахраїв

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

Показати ще

Паризька угода встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату. Водночас механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співробітництва у рамках Угоди мають бути розроблені протягом наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Угоди - Конференції Сторін, що є нарадою Сторін Паризької угоди.

Зазначимо, паризька угода набере чинності, коли щонайменше 55 Сторін Рамкової Конвенції, на частку яких припадає як мінімум 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання.

На сьогодні Угоду ратифікували 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.