Україна на крок наблизилась до безвізового режиму. Відповідне рішення ухвалив Комітет Європейського парламенту у закордонних справах під час позачергового засідання 7 липня, повідомив доповідач комітету з цього питання Яцек Саріуш-Вольський, інформує "ВВС Україна".

Остаточне рішення Європарламенту, за його словами, очікується восени.

"У документі, що я підготував, міститься заклик якомога швидше надати Україні безвізовий режим без жодних зволікань", - заявив Саріуш-Вольський.

Читайте також: В ЄС без віз їздитимуть лише власники біометричних паспортів

Він також підкреслив, що Україна зробила великий прогрес на своєму європейському шляху з часу Євромайдану.

Популярні новини зараз
Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво" Віталій Кім вмовляє упертих українців, але безуспішно: "Ледь не палками" Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Окупанти влаштували бійню за награбоване майно: "смертю хоробрих" полягло 4 росіян, ще 10 зазнали поранень
Показати ще

У повідомленні вказано, що рішення комітету є важливим кроком для надання безвізового режиму Україні та схвалення цього рішення Європейським парламентом восени.

Нагадаємо, що комітет із закордонних справ не є профільним щодо надання безвізового режиму, а допоміжним. У квітні Єврокомісія зробила законодавчу ініціативу щодо запровадження безвізового режиму з Україною. Для початку роботи режиму потрібне схвалення цієї ініціативи Європарламентом та Радою ЄС.