На адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом встановлять протитанкових їжакыв вітчизняного виробництва для захисту від вторгнення.

Про це повідомляє "Укрінформ".

На Херсонщині вже почали їх виготовлення – місцева влада отримала 7 тисяч метрів металевих рейок, швелерів.

"Цим займається особисто голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Я знаю, що Херсонщина отримала 7 тисяч метрів металевих рейок, швелерів, для виготовлення їжаків. Вони будуть встановлені на адміністративному кордоні з Кримом для того, щоб не було різних несподіванок", - прокоментував народний депутат від Херсонської області, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

Читайте також: Путін перетворить Крим на найбільшу військову базу

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще

За словами Співаковського, усі ці протитанкові їжаки робитимуть на підприємствах в області, але де саме – залишається таємницею.

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови українського уряду кримської автономії та екс-народний депутат, а нині правозахисник Андрій Сенченко зазначив, що Росія послідовно перетворює анексований Крим на свою військову базу та звинувачує Україну в ескалації, не дбаючи про докази.