Українці другий тиждень прославляють російського школяра

поділитись
Користувачі соцмереж поширили інформацію про український школяра, який переміг на Міжнародній олімпіаді з фізики. Але він виявився москвичем

Серед українських користувачів активно поширюється інформація про школяра Іллі Кочергіна, який переміг на Міжнародній олімпіаді з фізики в швейцарському Цюріху. Всі пишуть про те, що він представляв Україну на науковому змаганні і став переможцем.

Але насправді виявилося, що Ілля вчиться в московській школі. Школяр виграв Всеросійську олімпіаду, а після цього йому довелося пройти відбір на Румунської та Азіатської олімпіаді. Це відкрило вундеркінду дорогу на Міжнародну олімпіаду.

Наукове змагання поділялося на два етапи - експериментальний і теоретичний. Учасникам необхідно було вирішити п'ять об'ємних завдань. На це їм відвели 10 годин. У неофіційному командному заліку Росія зайняла 4 місце, поступившись Китаю, Тайваню і Кореї.

"У моїй родині немає вчених. Я почав займатися фізикою з сьомого класу, намагався ще й на математичних олімпіадах виступати, але після двотижневих зборів з фізики в Білорусії я зрозумів, що мені вона більше подобається", - розповів про себе школяр.

Нагадаємо, українка розробила мобільний додаток для контролю якості ліків.

Підготував: Олександр Майер

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
пропаганда, росыйський школяр, фейк, школяр
Вибір редакції, Суспільство
24.03.2018
Ряд країн вже відмовилися від такого способу економії
0
0
14:50 24.03.2018
До кінця березня очікуються коливання гривні
0
0
14:38 24.03.2018
Що таке "посилення відповідальності" відчує кожен з них
0
0
13:50 24.03.2018
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:50 24.03.2018