Високі тарифи за комунальні послуги вже відчутно вдарили по кишенях українців.

Так, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже в два рази. Діятимуть вони вже з 1 липня 2016 року.

Адвокат Тетяна Монтян радить українцям, як законно не платити за високими тарифами.

Читайте також: В Україні 42 мільйонери серед суддів вищих інстанцій

Перша її порада - йти в суд, оскільки НКРЕКП незаконна, отже, всі рішення, які вона приймає, також незаконні.

Популярні новини зараз
Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Пленум Верховного Суду України відправив справу по законності формування та компетенції НКРЕКП до Конституційного Суду ... І тепер дуже багато людей не платять монополістам за тарифами, які якраз і встановлює національний регулятор. Вони приносять до суду постанову пленуму Верховного Суду і кажуть: просимо призупинити розгляд справи, тому що поки незрозуміло, чи легітимний НКРЕ, що за тарифи він встановлює, ми платити не будемо, поживемо - побачимо ", - сказала Тетяна Монтян на прес-конференції в РІА "Новини України", повідомляє mariupolnews.com.ua.

Монтян наголосила, що, оскільки Конституційний Суд дуже завантажений справами, питання про легітимність національного регулятора розглядати там будуть нескоро.