Підпал телеканалу "Інтер" викликав справжню бурю емоцій у наших співвітчизників. Українці розділилися на кілька таборів – всі сперечалися, хто ж причетний до пожежі. Поки поліція розслідує справу, портал "Знай.ua" вирішив дізнатися думку наших читачів з цього приводу.

Участь в опитуванні взяли 994 читача порталу. Думки розділились майже порівну. Більшість громадян вважають, що з телеканалом вчинили правильно. Таку думку висловили трохи більше 28% опитаних. Підпал став реакцією на те, що влада не намагалася вирішити цю ситуацій й народ взяв ініціативу в свої руки. 26% респондентів обрали варіант "не можна палити ЗМІ, необхідно діяти в правовому полі".

Трохи менше 24% вважають, що підпал влаштували власники "Інтеру". Таким чином, вони хотіли привернути увагу до телеканалу. Майже 22% висловились за те, що це справа рук російських спецслужб, які намагалися показати "звірства хунти".

Нагадаємо, активісти звернулись з вимогою до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення заборонити мовлення телеканалу "Інтер".