Сьогодні усі охочі зможуть побачити будівництво велетенського живого Герба на вершині Говерли. Уже 330 добровольців відправились в дорогу, та десь о півдні планують завершити сходження на вершину гори. Про це на своїй сторінці у faceboo написала журналіст Таня Мних.

Це перша подібна акція в Україні, яка пройде на вершині Говерли.

За таку соціально-громадську ініціативу взялися хлопці і дівчата зі студентського туристичного клубу "Way to Freedom" Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ разом з Вінницьким кооперативним інститутом. Ідея належить 18-річному Павлу Волосовичу.

Колись, чотири роки тому, він вперше поїхав до Карпат і підкорив Говерлу. З його слів, це було "кохання з першого погляду". Тож відтак він там частий гість. Нещодавно здійснив своє 35 сходження. Каже, що до 30 років хоче піднятись на цю вершину 101 раз.

Читайте також: Пульс визначить стан здоров'я

Популярні новини зараз

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Головна мета заходу. як зазначили організатори. не політика, а бажання популяризувати здоровий способ життя серед українців.

Окрім вражаючих карпатських краєвидів, які відкриються погляду, організатори обіцяють рок-концерт від гурту "НЕ лізь, БО вб'є".