На другий тиждень лютого українці та і решта світу активізуються з приводу готування до Дня усіх закоханих. Найпопулярнішим запитом у пошукових мережах стає "День святого Валентина", адже кожен шукає найкращий подарунок для своєї половинки.

За інформацією Gazeta.ua, у цьому році закоханість мешканців України сягає піку. Лише за цей тиждень кількість відповідних пошуків втричі перевищила минулорічний звіт по запитам "День святого Валентина". Кожну годину близько мільйона мешканців цікавиться романтичним святом.

Близько третини користувачів мережі шукає саме подарунок половинці. При чому чверть цих запитів припадає на хендмейд роботи. Ручна робота користується попитом цього року.

Цікаво й те, що жінки більш відповідально підходять до Дня святого Валентина. Вони шукають подарунки і коханим, і тим, з ким не перебувають у відносинах. Чоловіки, у свою чергу, не заморочуються з приводу свята. Більшість з них, скоріше за все, обмежиться квітами або квитком на "Дедпула".

Також популярністю користуються не лише подарунки, а й послуги та розваги. Українці дарують своїм половинкам емоції. Вони створюють для коханих незвичайні подорожі, прогулянки та ігри.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Читайте також: У День Валентина кияни шукатимуть коханих серед лицарів (фото)

Нагадаємо, День святого Валентина відбудеться 14 лютого, у неділю. У цей день у пошукових мережах майже не шукають подарунки до Дня усіх закоханих. Динаміка пошуку падає у десять разів в порівнянні з 13 лютого. Мабуть, більшість визначилась з культурною програмою.