З приходом тепла в Україні побільшала кількість випадків захворювання на хворобу Лайма. Головними її розносниками є кліщі. За чотири місяці цього року в країні зареєстрували 140 випадків цього захворювання.

Про це повідомляє "24 канал", посилаючись на дані Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Загалом кількість заражень на цю небезпечну хворобу зросла майже на 24%, у порівнянні з минулим роком.

Хвороба названа на честь міста Старий Лайм у американському штаті Коннектікут, де зареєстрували цілий ряд випадків в 1975 році. Випадки хвороби Лайма зареєстровано на всіх континентах окрім Антарктиди.

Хвороба Лайма — це інфекційна хвороба. Вона виникає внаслідок укусу кліща. Характеризується враженням шкіри у вигляді червоних плям, а також нервової системи, опорно-рухового апарату і серця.

Перебіг захворювання зазвичай має три фази. Вони проявляються різними симптомами, які можуть перебігати тяжко, або легко. Часто у хворих виникають неспецифічні прояви, такі як втома, нічна пітливість, лихоманка або неспецифічний біль у суглобах та м'язах.

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Хвороба Лайма може проявлятися ураженнями шкіри, нервової системи, суглобів та серця. Вона може стати хронічною.