Німецький професор Патрік Крамер імплантував у руку киянина Євгена комп'ютерний чіп в Одесі на конференції Black Sea Summit. Така процедура була вперше проведена в Україні.

Про це повідомив "Культурометр".

Крамер не вперше вживляє чіпи людям. Він - відомий біохакер і засновник компанії Digiwell, яка торгує такими імплантатами й просуває ідею цифрової модифікації тіла людини.

"Коли чіп входить у ваше тіло, він не містить ніякої інформації, вона повинна бути стерильною. Після імплантації ви можете використовувати спеціальний додаток, щоб закодувати ту інформацію, яку ви хочете" - запевняє засновник Digiwell.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку: "Дратують"

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Показати ще

Таким чином у чіпа багато варіантів застосування, його "носій" може закласти інформацію ключа від "розумного" будинку, сейфа, дані кредитної картки або, наприклад, розплачуватися електронною валютою Bitcoin, а також використовувати його як візитку.

Євген отримав безкоштовно чіп Dangerous Things xNT-Implant (оцінений в 89 євро). Ця мітка використовує NFC (NTAG216) для передачі даних, ємність сховища становить 880 байт. Пристрій з'явився завдяки фінансуванню на Indiegogo. Пристрій з'явився завдяки фінансуванню на Indiegogo.

Кілька інших учасників конференції вживили собі в руку такі ж, як у Євгена, чіпи.