Скоро українцям стане простіше і дешевше отримати візу: завтра, 1 березня, Кабмін перегляне правила їх оформлення, які передбачають консульський збір у розмірі до 65 доларів.

Про це повідомляє Андрій Заєць, держсекретар Міністерства закордонних справ України, передає УНН. За його словами, уряд працював над правилами більше року і в кінцевому підсумку дійшов до етапу законопроекту. Якщо завтра його підтримають голосуванням, ряд оформлювальних процедур значно спроститься. Одна з головних змін - рівень тарифної ставки.

Також представник МЗС повідомив, за оформлення візи в Україну потрібно буде заплатити 65 доларів, тобто, на 20 менше, ніж зараз. Багаторазова віза обійдеться в 180-200 доларів, а одно- або дворазова - у 130.

Також в разі прийняття нової редакції українці зможуть оформляти запрошення в нотаріаті, а юрособа - на своєму бланку, завіреним печаткою. До всього іншого, візу можна буде оформити в режимі онлайн.

"Ідея полягає в тому, щоб людина не йшла у посольство, не отримувала документи поштою, а, скориставшись сервісом, заповнила анкети, оплатила банківською картою консульський збір і через деякий час, коли завершаться внутрішні перевірки, отримала на свою пошту повідомлення, роздрукувала його зі штрих кодом або іншим ідентифікатором", - розповів Андрій Заєць і додав, що на те, щоб весь механізм повноцінно запрацював, знадобиться не менше року.

Популярні новини зараз

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Швейцарія готова скасувати візи для українців, але тільки за однієї умови.