Державні банки "Укргазбанк" і "Ощадбанк" відновили видачу кредитів фізичним особам на утеплення житла.

Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження повідомила, що кредити видаються на придбання енергоефективних матеріалів і устаткування з 35%-відшкодуванням.

Таким чином, українці зможуть отримати від держави безповоротну фінансову допомогу у розмірі 35% від суми кредиту на покупки вузлів обліку, енергозберігаючі вікна, модернізацію опалення та інші заходи. Причому ця допомога також буде надана і тим, хто отримує субсидію на оплату тарифів ЖКГ.

Нагадаємо, що 5 липня державні банки припинили видачу кредитів із 30%-відшкодуванням на утеплення через нестачу коштів. Однак 27 липня було виділено ще 100 мільйонів гривень на видачу "теплих кредитів" українцям.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, як можна отримати кредит на утеплення з відшкодуванням.

Популярні новини зараз
Головне за 8 листопада: біженцям обмежують допомогу, ПФУ зупиняє виплати, а 11 числа відбудеться та сама подія Неправомірні списання: українці втрачають гроші після користування банкоматами "Привату" Пенсії зростуть майже на 14%: коли пенсіонерам проведуть перерахунок Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще