На тимчасово окупованих територіях України істотно збільшилася кількість диких лисиць і вовків, які можуть переносити сказ. З початку бойових дій, з 2014 року, на території "народних республік" заборонено полювання, так як багато ділянок залишаються замінованими.

Як відзначили "УНН" в Держлісагентстві, сьогодні лісовый охороні та користувачам мисливських угідь вдається контролювати і регулювати чисельність тварин не окупованій частині України. Тут чисельність вовків, за даними обліків 2016 року, становить близько 2 тисяч голів, а чисельність лисиць - близько 57 тисяч голів.

"Але, на жаль, сьогодні нам не вистачає об'єктивної інформації щодо кількості мисливських тварин з тимчасово окупованих територій України", - відзначили в Держлісагентства, відомстві, що проводить моніторинг захворювань на сказ у диких тварин.

Чиайте також: КМДА заведе власний зоопарк

Співрозмовник "УНН", розповів, що на тимчасово окупованих територіях Луганської області значно зросла кількість мисливських тварин, зокрема, лисиць, вовків, диких кабанів, які можуть розносити сказ. За словами джерела, відстріл диких тварин проводився там всього кілька разів, після випадків, коли вовки або лисиці заходили в населені пункти і кусали людей.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Показати ще

У той же час, за даними Держлісагентства, міграція тварин через лінію розмежування ускладнена в зв'язку з проведенням АТО і порушенням звичних шляхів міграції.