Українцям запровадять додатковий техогляд

поділитись
Новий техогляд в Україні: автомобілі перевірятимуть просто на дорозі

У ході нового техогляду, який планують ввести в Україні, автомобілі перевірятимуть просто на дорозі. Про нього ніхто не попереджатиме, і статись перевірка автомобіля може в будь-який час.

Цю процедуру хочуть зробити не тільки плановою, а й позачерговою. Остання буде стосуватися комерційного транспорту, задіяного для перевезення пасажирів і вантажів, для яких мають намір ввести так звані придорожні перевірки придатності ТЗ до експлуатації.

Їх здійснюватимуть на спеціальних мобільних діагностичних пунктах, розташованихв безпосередній близькості від автомагістралей і передбачених для того, щоб оцінити технічний стан автотехніки на момент виконання поїздки, а також – відповідність розміщення і закріплення вантажів.

Читайте також: Викрадачі полюють на автомобілі політиків

Нагадаємо, що повернути в Україні техогляд пропонує Кабінет Міністрів України – це передбачено в підготовленому урядом законопроекті №4683 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність до актів Європейського Союзу". Серед інших змін цей документ передбачає також повернення обов'язкового технічного іспиту для всіх видів транспортних засобів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
автомобілі, повернуть техогляд, техогляд автомобіля, штрафи для водіїв
У Севастополі поставили новий пам'ятник...
0
0
04:33 18.03.2018
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018