Український гросмейстер Павло Ельянов здобув перемогу на міжнародному шаховому турнірі на острові Мен у Великобританії.

Спортсмен зміг обійти трьох сильних американців: Фабіано Каруана, який займає другий рядок у світовому рейтингу, а також Веслі Со і Хікару Накамура, що входять в першу десятку планети.

Вирішальною була партія із Каруана. Українець випередив його за додатковим коефіцієнтом при однаковій кількості очок - 7,5 очок у кожного. Про це повідомляє Спортивний комітет України.

При рівному першому додатковому показнику (особиста зустріч - нічия), на користь українського гросмейстера був другий додатковий показник - прогресивна сума очок.

Тепер Ельянов займає 16-е місце у світовому рейтингу-листі.

Популярні новини зараз

Захист природи або гаманця? Українці з секонд-хендами б'ють рекорди і стали наймоднішими в Європі

Соняшникова олія знову подорожчає для українців: експерти назвали причини

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Ще одна учасниця з України - гросмейстер Ганна Ушеніна отримала 5,5 очок і розділила перший жіночий приз із чотирма колегами.

У змаганнях взяли участь понад 130 учасників із 34 країн світу, серед яких 48 гросмейстерів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", головний шахіст світу попросив Обаму про "помилування".

Украинский гроссмейстер Павел Эльянов одержал победу на международном шахматном турнире на острове Мэн в Великобритании.

Спортсмен смог обойти трех сильных американцев: Фабиано Каруана, который занимает вторую строчку в мировом рейтинге, а также Уэсли Со и Хикару Накамура, входящих в первую десятку планеты.

Решающей была партия с Каруана. Украинец опередил его по дополнительному коэффициенту при одинаковом количестве очков - 7,5 очков у каждого. Об этом сообщает Спортивный комитет Украины.

При равном первом дополнительном показателе (личная встреча - ничья), в пользу украинского гроссмейстера был второй дополнительный показатель - прогрессивная сумма очков.

Теперь Эльянов занимает 16-е место в мировом рейтинг-листе.

Еще одна участница из Украины - гроссмейстер Анна Ушенина получила 5,5 очков и разделила первый женский приз с четырьмя коллегами.

В соревнованиях приняли участие более 130 участников из 34 стран мира, среди которых 48 гроссмейстеров.

Как ранее сообщал информационный портал "Знай.ua", главный шахматист мира попросил Обаму о "помиловании".