Збірна України здобула першу медаль на чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені. Сьогодні, 5 березня, на дистанції чоловічого спринту наш Сергій Семенов виграв бронзову медаль.

Семенов блискуче пройшов всю дистанцію. Він вибив усі мішені і довгий час взагалі йшов на другий результат, але на фініші програв менше секунди легендарному норвежцю Уле Ейнару Бьорндалену. А перемогу в спринті здобув француз Мартен Фуркад.

Ця перемога стала для француза 47-ю в кар'єрі. Всього у Фуркада 90 подіумів. Норвежець Уле Ейнар Бьорндален, який фінішував другим, в 176-й раз потрапив на п'єдестал пошани. А от українець Сергій Семенов, в четвертий раз в кар'єрі заїхав в призи. На його рахунку одне друге місце і три - третіх.

Крім Семенова сьогодні в спринтерській гонці брали участь й інші українські біатлоністи. Так, Артем Прима фінішував 22-м, з одним промахом. Олександр Жирний - 27-м, без промахів. А Дмитро Підручний показав тільки 43 результат, зробивши одразу два промахи.