Українець Євген Ерік винайшов розумні жалюзі, які мають сонячні батареї та здатні живити електроенергією цілу квартиру. Така технологія стане доречною для українських осель, адже вартість комунальних послуг зростає кожного сезону.

Як пише ain.ua, вартість такого винаходу для квартири становитиме усього 300 доларів разом із установкою (приблизно 7500 гривень). Вони здатні давати до 100 кіловат електроенергії на місяць, і цього цілком вистачить для середньої української квартири.

Жалюзі SolarGaps, маючи ідеальні умови, здатні виробляти енергію, якої вистачить не лише для однієї квартири. Її можна накопичувати та ділитися з іншими оселями. Таке творіння ідеально підійде для багатоповерхівок, адже мешканці не мають змогу встановити сонячні батареї на даху, як у приватному будинку.

Зараз Євген Ерік вже вклав у розробку свого творіння 500 тисяч гривень, і незабаром збирається запускати жалюзі у масове виробництво. Для цього він планує назбирати 200 тисяч доларів.

Читайте також: Чилійцям безкоштовно роздають електроенергію

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Скандальну Галину Третьякову за хамство можуть позбавити депутатського мандату

Медики б'ють на сполох – не вистачає ліжок та лікарів: в Раді викликали "на килим" Віктора Ляшка

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Сонячна енергія здатна забезпечувати не лише маленькі квартири, а й цілі країни. Цього року "зелена енергія" у Чилі вже 113 днів дарує мешканцям абсолютно безкоштовні кіловати.