Державна прикордонна служба України спільно з ОБСЄ розробили детальний план повернення контролю над кордоном з Росією.

Про це повідомляє "Новое время".

Такий крок обумовлений ігноруванням Мінських угод зі сторони РФ.

"Такий план дійсно є. Ми не приховуємо, що він існує. Адже це наша мета - повернути контроль над кордоном. Україна сьогодні не контролює 409,3 км держкордону", - прокоментував голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко

Назаренко зазначив, що Україна готова разом з місією ОБСЄ відновити контроль над кордоном, "якщо буде воля, в першу чергу, з боку Росії".

Популярні новини зараз
Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Молитва, яка точно допоможе вашим дітям, Бог направить: "Господи, Ти Один все знаєш, все можеш..." Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Читайте також: "Українська армія воює чисельністю, а ізраїльська - професіоналізмом" - інструктор Цві Аріелі

"На першому етапі мова йде про забезпечення контролю силами збройної поліцейської місії ОБСЄ, створенні демілітаризованої зони вздовж кордону, в якій би знаходилися тільки представники ОБСЄ і ті, хто виконує ці завдання, встановлення і використання сучасних технічних засобів, починаючи від відеоспостереження і закінчуючи використанням безпілотників ", - підсумував він.

У Держприкордонслужбі впевнені, що мінський процес вже в 2016 році дозволить істотно наблизитися до відновлення територіальної цілісності України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські прикордонники посилять охорону на чорноморському узбережжі, а також впровадять нові засоби спостереження надводного простору, які допоможуть цілодобово контролювати ситуацію.

Підготувала Марина Лонська