Півзахисник луганської "Зорі" та збірної України Олександр Караваєв поділився думкою щодо українських футболістів, які вступають в Росії. Він додав, що викликами в національну команду займається лише тренерський штаб.

Про це футболіст розповів в інтерв'ю Depo.ua. Він зазначив, що не хоче втручатися у цю справу. Караваєв впевнений, що за українцями у російському чемпіонаті пильно стежать тренери. Також вони помічають їх прогрес у грі.

"Ніхто не відмовляється від своєї країни, ніхто не збирається змінювати громадянство. Просто так склалося, що футбольна стежка завела їх поки туди. Це їх вибір, не треба їх за це судити", - наголосив Караваєв.

Читайте також: Через епідемію травм в збірну України покликали новачків

Гравець "Зорі" сказав, що на гравців, які грають за російські клуби, в психологічному плані дуже тиснуть негативні коментарі з політичним підґрунтям. Вони, за його словами, продовжують повністю підтримувати Україну.

Нагадаємо, на матч проти збірної Кіпру до складу національної команди України не викликали жодного представника російського чемпіонату. Футбольний експерт Євген Левченко впевнений, що таке рішення пов'язане з їх виступами у Росії. Він додав, що Селезньов потрапив би до збірної, якби залишився грати в Україні.