Угрупування українськіх хакерів зламала відомий сайт сепаратистів anna-news.

Як повідомляє Українська правда, тепер на сайті розміщено тільки відео, яке повідомляє про злом. На ролику зображена людину в масці Гая Фокса - міжнародного символу хакерів. Комп'ютерний голос за кадром говорить російською мовою на тлі звуків метрополітену.

"Привіт усім. Ви на станції Львівського метро. І це відеозвернення українських хакерів до наших супротивникам і союзникам. Якщо ви дивитеся це відео, значить, ми очистили інформаційний простір від чергового сайту російських терористів", - говорить голос.

Читайте також: Хакери вкрали в банку $81 млн через відсутність комп'ютерного захисту

Спочатку він звертається до противників, повідомляючи їм, що сайт знищений остаточно. Також голос говорить, що всі дані користувачів і адміністраторів сайту передані українським волонтерам і спецслужбам.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

"Ми даємо вам останній шанс почати все з чистого аркуша і більше не використовувати інформаційний простір для брехні і терору", - додав голос.

У зверненні до друзів голос говорить, що "Грузія, Україна і Сирія зіткнулися з підлою терористичної агресією Російської Федерації".

"Багато хто з нас втратили свій будинок, рідних і близьких нам людей. Але запорука перемоги над агресором в консолідації суспільства", - йдеться в повідомленні.

Голос закликає кожного "наносити противнику шкоди", зокрема - не купуючи російські товари, не вірячи російським ЗМІ, підтримуючи українських військових і патріотів.

"Разом ми - сила, яка переможе у війні проти підлого і брехливого ворога. Слава Україні!" - Повідомляє голос в завершенні.