На Франкфуртському книжковому ярмарку, що відбувся в Німеччині з 19 по 23 жовтня, вибрали найкращі видання, серед них українські.

У цьому році відзначили дев'ять українських книг в "Global Illustration Award" (кращі ілюстрації та обкладинки), "Stiftung Buchkunst" (збори найкращих книг з усього світу), і каталог "The White Ravens", йдеться на Yakaboo, - передає "Українська правда".

Перше нагородження і перша перемога дісталась Творчій майстерні "Аґрафка" (львівським художникам Романі Романишин та Андрію Лесіву) за створену ними обкладинку до книжки "Джордж і таємний ключ до Всесвіту" Люсі та Стівена Хокінгів.

Читайте також: Ролик про поневіряння безпритульних тварин став кращою соціальню рекламою (відео)

Книга потрапила у топ-20 категорії "Обкладинка", позмагавшись із понад 10 000 робіт з 50-ти країн світу.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

"Ця премія – ілюстрація того, якими талантами сповнений весь світ, – сказав на нагородженні "Global Illustration Award 2016" директор Франкфуртського книжкового ярмарку Юрґен Боос. – Ще на початку переговорів про її заснування я вірив, що розголос і масштаб будуть саме такі – і вибірка з 10 000 робіт свідчення цьому".

До каталогу "The White Ravens 2016" ("Білі круки") потрапили одразу дві українські дитячі книжки.

Наші видання потрапили у колекцію "Stiftung Buchkunst" – найгарніші книги світу 2016 на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Як розповідав раніше інформаційний портал "Знай.ua", українці перемогли на Міжнародному фестивалі вогню (відео)