У столиці Сербії Белграді завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні. У заключний день українці виграли дві медалі: Олеся Повх стала срібним призером у бігу на 60 метрів, а наша жіноча естафетна команда у складі Ольги Бібік, Тетяни Мельник, Анастасії Бризгіної та Ольги Ляхової здобула бронзову медаль в забігу 4х400 метрів.

Всього ж у скарбничці українських спортсменів п'ять нагород. Ще три бронзи в активі Юлії Левченко (стрибки у висоту), Сергія Нікіфорова (стрибки у довжину) та Марини Килипко (стрибки з жердиною).

За загальною кількістю медалей наша збірна увійшла в топ-5, але обійшлася без золотих нагород, тому, виходячи з олімпійського принципу, українські легкоатлети оппинилися лише на 16-й позиції.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, українка завоювала срібло на чемпіонаті Європи з легкої атлетики