Команда України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Анатолія Герея і Максима Хвороста посіла друге місце на етапі Кубка світу в канадському Ванкувері.

У фіналі українці фехтували з головною сенсацією етапу - чехами, які в півфіналі вибили зі змагань фаворита турніру - збірну Франції.

Все вирішувалось в останньому бою між Богданом Нікішиним і Річардом Покорним. На жаль, нашому шпажисту не вдалося обіграти суперника і поєдинок завершився перемогою чехів - 40:35.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, українець став найкращим гравцем фіналу Кубка Франції з баскетболу.