Інститут національної пам'яті представив фотопроект "Воїн. Історія українського війська" – 24 постери, які зображують українських воїнів від часів Київської Русі до сьогодення.

На фотографіях можна побачити давньоруських князівських дружинників XI-XIII століття, важкоозброєних воїнів Великого князівства Литовського, представників реєстрового козацтва та навіть мушкетера гетьманської надвірної корогви.

Окрім того, у проекті представлені бійці легіону Українських січових стрільців, військо Української Народної Республіки, Української галицької армії та Карпатської Січі і, звичайно, вояки та вояка Української повстанської армії. На одній з фотографій зображений боєць сучасних Збройних сил України у навчальному центрі "Десна" на Чернігівщині.

Читайте також: Україна вшановує пам'ять Героїв Крут (відео)

Автором світлин є українських фотограф Анна Селік. Кожна фотографія мають опис військових одиниць та інформацію про їх участь у бойових діях свого часу.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Показати ще

"Російська, радянська і тепер знову російська пропаганда переконувала українців, що вони - народ лінивий, миролюбний, самі "гречкосії". Це неправда. Українці - справжній народ-військо", - говорить історик, співробітник Інституту національної пам'яті Сергій Громенко.