Інститут національної пам'яті представив фотопроект "Воїн. Історія українського війська" – 24 постери, які зображують українських воїнів від часів Київської Русі до сьогодення.

На фотографіях можна побачити давньоруських князівських дружинників XI-XIII століття, важкоозброєних воїнів Великого князівства Литовського, представників реєстрового козацтва та навіть мушкетера гетьманської надвірної корогви.

Окрім того, у проекті представлені бійці легіону Українських січових стрільців, військо Української Народної Республіки, Української галицької армії та Карпатської Січі і, звичайно, вояки та вояка Української повстанської армії. На одній з фотографій зображений боєць сучасних Збройних сил України у навчальному центрі "Десна" на Чернігівщині.

Читайте також: Україна вшановує пам'ять Героїв Крут (відео)

Автором світлин є українських фотограф Анна Селік. Кожна фотографія мають опис військових одиниць та інформацію про їх участь у бойових діях свого часу.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Дзідзьо приділив особливу увагу Пономарьову у його день народження, а Зібров та Цибульська підтримали: "Обіймаю, Саня" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

"Російська, радянська і тепер знову російська пропаганда переконувала українців, що вони - народ лінивий, миролюбний, самі "гречкосії". Це неправда. Українці - справжній народ-військо", - говорить історик, співробітник Інституту національної пам'яті Сергій Громенко.