Букмекери вважають, що збірна України з фехтування на шаблях є одними з головних претенденток на золоті медалі на Олімпійських іграх.

Фаворитами змагань у цьому виді спорту, на їх думку, є російські шаблісти - Софья Велікая, Яна Єгорян та Єкатеріна Данченко. Українська команда вийде на змагання у такому складі: Ольга Харлан, Олена Кравацька та Аліна Комащук.

Ставки на перемогу росіянок букмекери приймають з коефіцієнтом 1,75. Другу сходинку у їх рейтингу посідають спортсменки з України. Шанси українських шаблістом на "золото" оцінили коефіцієнтом 3,8. Невдача фехтувальниці з України боротьбі за головні нагороди - 1,22.

Наступними в рейтингу йдуть команди США з коефіцієнтом 4,7, Франції - 7,5, Італії - 13,0, Польщі - 18,0, Південної Кореї - 23,0 і Мексики - 80,0.

Змагання з фехтування на Олімпіади розпочались 13 серпня о 15 годині. Першим суперником Харлан, Кравацької та Комащук стане Південна Корея.

Популярні новини зараз
Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Софія Ротару перервала тривале мовчання після обстрілу ТРЦ у Кременчуці: стримати сльози нереально Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Нагадаємо, фехтувальниця Ольга Харлан веде активне життя й без шаблі, радує фанатів гарячими світлинами в соцмережах.

Підготував: Олександр Майер